Spartacus Megaways spēļu automāti

Spartacus Megaways spēļu automāti

Spartacus Megaways: Funkcijas

Spartacus Megaways ir vairākas funkcijas, piemēram, kaskādes visos spēles posmos, aizkaru dinamika un bezmaksas griezienu raunds.

Ja vinnējošo kombināciju veido trīs vai vairāk vienādi simboli, tiek iedarbināta kaskādes funkcija. Šī mehānika uzspridzina vinnējošos simbolus no ruļļiem, lai starp tiem varētu iekrist jauni simboli – šis process var radīt virkni secīgu kombināciju no viena grieziena un turpināt griezties tik ilgi, kamēr uzkrīt jauni vinnētāji. Katrs vinnests arī palielina vinnesta reizinātāju par +2, un nav noteikts ierobežojums, cik liels tas var būt.

Katra grieziena laikā nejauši izvēlēts skaits ruļļu pozīciju tiek aizklātas ar sarkaniem aizkariem. Kad pamatspēlē tiek gūts vinnests, tas noņem aizkaru no vienas izlases ruļļa pozīcijas. Tas paplašina laimestu ceļus un atver režģi, lai palielinātu papildu kaskādes iespējas.

Lai atbloķētu bezmaksas griezienus, jums ir jāuzrāda 5 vai vairāk simbolu Amfiteātris. Pēc tam griežas ritenis, kas piešķir 7-17 bezmaksas griezienus, kā arī noteiktu priekškara konfigurāciju. Aktivizēto aizkaru skaits ir nemainīgs uz spēles laiku, tāpēc to nevar samazināt ar laimestiem kā pamatspēlē. Tas ir lieliski, ja jums izdodas iegūt mazu aizkaru skaitu vai pat nulli, taču ne tik lieliski, ja esat iestrēdzis ar lielu daļu ruļļu.

Bezmaksas griezienu raunda laikā katrs uzkritušais “wild” paplūst uz visa ruļļa, ieskaitot jebkuru aizkaru aizklātu pozīciju. Turklāt 4 vai vairāk redzami “scatter” simboli atkārtoti piešķir tādu pašu bezmaksas griezienu skaitu, kāds sākotnēji izraisīja šo funkciju. Aizkaru modeļi paliek nemainīgi arī atkārtotajos gājienos.

Spartacus Megaways: Pārskats

Viens no spēļu automātu izstrādes vecmeistariem, WMS, savā romiešu laika spēļu automātā Spartacus Megaways izmanto zobenus un sandales. WMS/SG Digital ir izmantojuši savu Megaways licenci, lai radītu turpinājumu klasiskajam sauszemes spēļu automātam Spartacus: Gladiator of Rome. Sākotnējais spēļu automāts bija sarežģīts un ietvēra dubultu 6×5 + 6×15 komplektu. Jaunākajā Megaways versijā šis režģis ir vienkāršots, bet laimestu skaits ir palielināts līdz 15 000 un ir pievienotas vairākas jaunas funkcijas.

Spartacus ir vārds, kas regulāri parādās popkultūrā. Nav brīnums, jo tiek uzskatīts, ka viņš ir apguvis gladiatora mākslu un vadījis vergu sacelšanos, kas vairākās kaujās pussalā sagrāva romiešu armiju. Filmās vai televīzijas šovos šī tēma vienmēr tiek attēlota romantizētā episkā stilā, un arī Spartaka megafilmās šī tēma ir līdzīgi apstrādāta.

Spēlē, kas izvietota kolonnu zonā, ir izmantoti biezi sarkani aizkari, kas rada teātrim līdzīgu sajūtu. Režģis sastāv no 6 galvenajiem ruļļiem un horizontāla 5 pozīciju ruļļa. Bonusa ruļļi parasti atrodas virs galvenā režģa, taču šeit WMS neievēro tradīcijas un izvieto tos gar apakšējo daļu.

Spēles gaitu papildina saviļņojoša pavadošā dziesma, kas vēl vairāk pastiprina teātra tēlu. Tas izklausās kā skaņu celiņš kādai no tām Bībeles/mitoloģijas filmām, kas iznāca 70. gados un kas tiek izlaistas ik Ziemassvētkus vai Lieldienas. Iedomājieties Ben Hur vai Franco Zeffirelli filmu, vai kādu no tām stop motion klasikām. Elektriskās ģitāras solo, kas skan virsū, var jums to sabojāt, vai arī padarīt to vēl episkāku? Spēlētāja izvēle.

Katrā griezienā uz galvenajiem ruļļiem izkrīt atšķirīgs simbolu skaits – no 3 līdz 12. Pievienojiet bonusa rulli, un spēle var sniegt līdz pat 1 miljonam laimestu. Citiem vārdiem sakot, daudz vairāk nekā 118 649, ko parasti saņemat Megaways spēļu automātos. Tas varētu šķist unikāls skaitlis, taču mēs to jau esam redzējuši 1 Million Megaways BC.

Spartacus Megaways, ko var spēlēt no 25 centiem līdz 25 eiro par griezienu, piedāvā stabilu RTP 97,32%, kas ir virs vidējā rādītāja un vairāk nekā oriģinālajā spēlē, tāpēc par to nav nekādu sūdzību. Nepastāvība nav gluži tāda pati kā izlikšana lauvām, taču tā joprojām sliecas uz augstāko pusi.

Izmaksu tabulu veido 14 simboli, kas sadalīti zemās un augstās grupās. Zemie simboli ir romiešu 8-A karaļnama pārstāvji, kam seko cirvji, zobeni, ķiveres, tīģeri, gladiatori un spēles logotips. Vērtības ir nedaudz zemākas, iespējams, lai kompensētu iespēju, ka uz ekrāna būs 2 miljoni Megaways. Atlīdzības maksimālā vērtība ir 35x par 7 logotipiem, bet salīdzinājumam – 8,5x par gladiatoru.

Neparasts pavērsiens ir tas, ka savvaļas simbols parādās tikai uz 7 galvenajiem ruļļiem, bet ne uz apakšējā ruļļa. Wild pats par sevi nav nekas vērts, taču tas aizvieto visus simbolus, izņemot bonusa simbolu Amfiteātris.

Spriedums

Ikviens, kurš spēlēja Spartacus: Gladiator of Rome online kazino un domāja, ka šī spēle būtu lieliska, ja tajā būtu miljons veidu, kā vinnēt, atradīsies spēļu automātu paradīzē. Diez vai kādu no šīm spēlēm varētu nosaukt par vienkāršu spēli, tāpēc pirmās no tām fani var sagaidīt prieku. Daudzējādā ziņā, lai gan Megaways ir racionalizējusi režģi(s), WMS ir palikusi uzticīga oriģinālās spēles pārbagātībai.

Vai eksperiments darbojas? Savā ziņā. Palielinātais laimestu veidu skaits darbojas labāk nekā, teiksim, dubultā režģa sistēma, kas bija atrodama Beetle juice Megaways, kas izrādījās vairāk neveikla nekā inovatīva. Smieklīgais laimestu veidu skaits rada zināmu intrigu.

Tomēr jāsaka, ka aizkars ir mazliet dīvains. Godīgi, tas dod jums kaut ko, uz ko tiekties pamatspēles laikā, un pozīciju atbrīvošanai ar kaskādēm ir jēga. Tomēr, ja bezmaksas griezienu laikā ir nekustīgs aizkaru komplekts, tas ir divējāds gladiuss. Tas ir labi, ja jums izdodas iegūt nelielu summu, bet ne tik labi, ja uz visu papildspēles laiku esat iestrēdzis ar ievērojamu daļu ruļļu, kas ir aizsegti. Ja jums nepaveicas un saņemat daudz aizslēgtu aizkaru, tad bezmaksas griezieni daudzējādā ziņā ir ierobežotāki nekā pamatspēlē.

Neviens nevar paredzēt nākotni, taču nav sajūta, ka Spartacus Megaways būs tāds hits, kāds bija Spartacus: Gladiator of Rome. Tai netrūkst zināma šarma – pirmkārt, fiziskā spēļu automāta fani var sajūsmināties par pazīstamo vecās pasaules vizuālo noformējumu. Arī miljons Megaways darbībā ir interesants koncepts, tikai žēl, ka ir tik daudz nolādētu aizkaru, kas traucē izmantot šīs iespējas.

Spartacus Megaways spēļu automāti
Scroll to top